Upławy i krew a stosowanie antykoncepcji

Dzień dobry W sierpniu odstawiłam tabletki, okres wystąpił kolejne dwa przy pomocy duphaston. W grudniu okres się nie pojawił w terminie za to tydzień później już tak silny jak zawsze. Tydzień po okresie zauważyłam na papierze brązowe upławy, potem trochę krwi. Testy wychodzą negatywne. Odrazu zrobiłam w dniu tych upławów nawet. Co to może oznaczać? Czy może dziać się tak po wieloletnim zażywaniu tabletek Vibin ? Nigdy mi się takie coś nie zdazylo.
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Dzień dobry, po odstawieniu antykoncepcji powrót do regularnych cykli może zająć do 6 miesięcy lub dłużej. Jeżeli coś Panią niepokoi proszę zgłosić się do ginekologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy