Upławy i żółty śluz jak w początkach ciąży
Moim typowym objawem sa uplawy, i zolty sluz ktory tworzyszy mi takze w ciazy. Dzis byl troche ciemniejszy czy to sa plamienia? Robilam badanie usg. Badanie moczu tez ok. Czasami mam taki sluz od poczatku ciazy. Co w tej sytuacji zrobic?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Ciemniejsze zabarwienie śluzu świadczy o obecności krwi. Sugeruję kontakt z ginekologiem, który mając pełny obraz kliniczny i możliwość badania udzieli jednoznacznej odpowiedzi.