Żółty śluz po miesiączce

Witam mam 1 pytanie odnośne dni płodnych otóż jakieś pare dni po miesiączce wyjątkowo to byl 1 dzień zaobserwowalam zolty sluz nie bylo go duzo nie mialam zadnych niepokojacych objawow mam 22 lata nie nosze rowniez wkładek hig odradzono mi je poniewaz powodowaly u mnie podrażnienia nie korzystam rownież z żeli czy emulsji itp poniewaz mam po nich dziwne krostki w srodku noi ciagle uplawy czy ten sluz jest normalny czy moze sie pojawić po wysiłku fiz?dziekuje z gory za odpowiedz.
22 LAT ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Obecność wydzieliny z pochwy o żółtawym zabarwieniu jest fizjologiczna. Jeśli nie występują inne niepokojące dolegliwości to nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju. W razie wątpliwości proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.