Uporczywe bóle kolan u 20-latki

Dzień dobry! Mam 20 lat i od pół roku borykam się z uporczywym bólem stawów a konkretnie kolan. Ortopeda stwierdził, że mam rzepkę za blisko stawu i przez to ściera się chrząstka stawowa, biorę Structum 500mg (już 4 opakowanie) i nic mi to nie pomaga. Muszę wziąć sprawy w swoje ręce i porobić wszystkie mżliwebadania i udać się z nimi do specjalisty. Dodam tylko jeszcze, że od kilku dni strzela mi we wszystkich stawach. Bardzo proszę o pomoc i radę jakie badania powinnam jeszcze wykonać ?Karolina

Ortopeda to właśnie specjalista od rzepki, z badań wystarczy rtg, a w leczeniu np kwas hialuronowy dostawowo