Uporczywe swędzenie mimo kuracji tępienia glistnicy

Cierpię na swędzenie całego ciała. Miałem robiony szereg badań na krew, wątrobę, tarczycę itd. Wyszła mi lekka niedokrwistość. W badaniu kału znaleziono jaja glist ludzkich. Dostałem Vermox na 3 dni. Ani w czasie kuracji, ani po kuracji, świąd nie ustąpił. Czy kuracja mogła nie wybić robaków czy może przyczyna świądu leży gdzie indziej?

Lek. Tomasz Budlewski

Czy gdzie indziej tego nie jestem w stanie określić być może tak, ale póki co proszę kontynuować diagnostykę pod kątem tej glisty, być może leczenie nie było skuteczne. Prosze w tym celu o kontakt z lekarzem prowadzącym.