Glistnica a bóle w boku

Czy glistnica może dawać takie objawy jak ból w lewym boku, odbijanie, przelewanie w jelitach, zasłaniecia, częste oddawanie stolca w godzinach porannych, natychmiastowe parcie na stolec? W badaniach kału wyszło nieliczne jaja glist. Brałem dwie serie vermox, w odstępie dwutygodniowym, lecz nadal mam takie objawy, byłem u lekarza, który stwierdził, że glista nie daje takich objawów i u chirurga, który to zbagatelizował i zapisał mi loperamid wzf. Jak się leczyć w takim przypadku?

Witam! Opisane objawy nie są swoiste dla zakażenia glistą ludzką. Myślę że w tej sytuacji warto zgłosić się do specjalisty gastroenterologa który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę.