Uporczywe swędzenie pochwy i warg sromowych a stosowanie leków Clotrimazolum i Lactovaginal

Odczuwam od dobrych trzech dni uporczywe swędzenie pochwy warg sromowych. Miałam lekkie bóle brzucha. Od paru dni, albo nie mam śluzu, albo jest wodnisty Zastosowałam CLOTRIMAZOLUM GSK w kremie. Tydzień temu zakończyłam 10dniową terapie antybiotykiem (Duomox)ropne zapalenie migdałów. Przez cały ten okres brałam Synbioti Complex . W aptece polecono mi Lactovaginal. Co mam robić stosować dalej Clotrimazolum, czy przerwać jego stosowanie i zacząć brać Lactovaginal, czy konieczna wizyta u lekarza?

Witam. Objawy mogą wiązać się z zakażeniem grzybiczym które wymaga zastosowania leków doustnie. Proszę zgłosić sie do lekarza.