Uporczywy suchy kaszel a antybiotykoterapia

Witam! od ponad miesiąca męczy mnie uporczywy suchy kaszel. Dostałam antybiotyk i jakieś inne leki przeciw kaszlowe, ale nic nie pomogło. Kaszel staje się bardzo męczący i podczas kaszlania mam już odruchy wymiotne. Czasami czuje, że mi się coś odrywa i charczy z lewej strony nad piersią. Mam też gorączkę zazwyczaj jest to 37 i parę kresek ale źle się czuje mając taką temperature. Również męczy mnie katar i czuję że wydzielina zalega mi w górze nosa a schodzi woda. nie można spac na wznak.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest ponowny kontakt z lekarzem, zlecenie innego antybiotyku lub wykonanie badań dodatkowych (morfologia, zdjęcie RTG klatki piersiowej). Bez możliwości zbadania i dostępu do dokumentacji medycznej nie można napisać nic więcej. Wykluczyć należy też alergię i wpływ środowiska (zwłaszcza suche/klimatyzowane powietrze).