Upowietrznienie tkanki płucnej obu płuc symetryczne

Interpretacja wyniku TK klatki piersiowej. Kobieta lat 33.prosze o interpretację. Upowietrznienie tkanki plucnej obu płuc symetryczne. Drobny 2 guzek w segmencie 2 płuca prawego oraz w segmencie 3 i w segmencie 4 płuca lewego. Tchawica oskrzela drozne. Powiekszonych węzłów chłonnych w obrębie srodpiersia nie uwidoczniono. W obrębie srodpiersia górnego widoczna struktura tkankowa 12x 14 mm -przetrwała grasica? Wizyta u pulmonologa dopiero za dwa miesiące. Proszę o odpowiedź Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zapoznanie sie z całą dokumetacją i odpowiednie dalsze postępwoanie, diagnostyczne. proszę koniecznie udac się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.