Uprawianie stosunków analnych przy niedowładzie od pasa w dół

witam, jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia urodzilem sie z przepukliną rdzenia kręgowego niedowład od pasa w dół, i z problemami fizjologicznymi nietrzymanie moczu i stolca nosze pampersy, jestem osobą homoseksualną i mam partnera , i moje pytanie czy mogę uprawiac seks analny jesli on ma prezerwatywe i czy to nie wywoła zadnych konsekwencji zarazenia np? mam równiez na pośladkach male odlezyny, bardzo prosze o odpowiedź

Witam !
Seks analny uprawiany z zabezpieczeniem nie daje możliwości zarażenia, jednak i tak powinien być pan ostrożny , ponieważ jeśli jest niedowład to śluzówka nie jest taka odporna i trzeba używać dobrych lubrykantów, oraz uważać na otarcia. Proszę także spróbować szukać rożnych miejsc pobudzania powyżej niedowładu.
Pozdrawiam