Uraz biodra a jego bolesność

Witam. Jakis czas temu doznałam dużego stuczenie biodra (około 2 miesiece temu). Czy po takim czasie mogę mieć powikłania z tym związane ponieważ odczuwam bol biodra promieniujący do kręgosłupa. Bol uciążliwy, nie można się schylić ani siedzieć ponieważ wtedy najbardziej boli.

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej jest to możliwe. Zależy to od rodzaju urazu i uszkodzenia tkanek mu towarzyszacego.