Uraz kolana i uczucie przeskakiwanie w stawie kolanowego

2 dni temu mocno naciagnelam kolano tz. Chyba naciagnelam bo aż mi je lekko wygielo w druga stronę aż mi sie ciemno zrobiło przed oczami.mialam lekko spuchniete, założyłam sobie opaskę na kolano z żelem chłodzącym. Na następny dzień juz mnie nie bolało dzisiaj w dumie tez mnie nie boli ale odczuwam lekko ból gdy nogę mam dłużej w jednej pozycji i cos mi przeskakuje w kolanie. Czuć pod palcami czy powinnam sie zgłosić do lekarza z tym ? Chirurg? Ortopeda ?

Szanowana Pani, urazy skrętne stawu kolanowego mogą i często łączą się z uszkodzeniami struktur wewnątrz jak i zewnątrzstawowych. Jeżeli opisywane przez Panią objawy (pomimo ich zmniejszania) będą utrzymywały się nadal sugerowałbym konsultację ortopedyczną - badanie kliniczne przez specjalistę ortopedii. Po przeprowadzeniu badania klinicznego zadecyduje on czy ewentualnie wymaga Pani leczenia po wcześniejszym postawieniu rozpoznania. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do formy.