Badanie MRI uszkodzonego stawu kolanowego

Uszkodzenie stawu kolanowego . Badanie mr cechy skosnie i poziomo przebiegjacego uszkodzenie lakatki przysrodkowej . acl o podwyzszonym sygnale i niejednorodnej strukturze z zchowanym przebiegiem . Uraz nastapil juz okolo 9 miesiecy temu . Lekarz oczywiscie powiedzial ,ze nie ma co operowac bo nie ma niestabilnosci a kolano jak bolalo tak boli ,jest przebrost i przeskakiwanie podczas wyprostu . Moze ktos tutaj mi pomoze dodam ,ze drugie kolano uraz podobny okolo 1 miesiaca temu

Witam,
Uszkodzenia stawu kolanowego które Pan podaje sa bezwzględnym wskazaniem do artroskopii. Sugeruje pilna konsultacje ortopedyczna i szybka decyzje o zabiegu.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia