Ból i lekka opuchlizna kolana od 3. tygodni a zmiana pogody

Szanowni Państwo, od jakiegoś czasu (3 tygodnie) boli mnie kolano i jest lekko spuchniete, kuleje na te nogę i bol jest silny. Smaruje żelem ibuprom i owijam bandażem ale to mało daje. 2 lata temu upadłem na to kolano, czy to cos poważnego ? Czy moze tak reagują moje niemlode juz kości na zmianę pogody? Uszanowanie.

Pogoda nie ma wpływu , prawdopodobnie początki zwyrodnienia, zamiast opaski prosze okładać lodem