Uraz skóry 4-miesięcznego dziecka przez psa

Dzień dobry,w dniu dzisiejszym mój pies (szczepiony regularnie przeciwko wściekliźnie i odrobaczany) podskoczył do mnie do zabawy i przypadkowo uderzył zębami w bok główki mojej 4-miesięcznej córki. Nie ugryzł jej, jednak na główce są widoczne dwa zaczerwienione punkty (nie krwawią). Czy taka sytuacja stwarza zagrożenie zakażenia tężcem lub inną chorobą? Za dwa dni moja córka ma planowane kolejne szczepienia (w tym przeciwko tężcowi). Proszę uprzejmie o poradę.

Witam. Jeśli córeczka regularnie poddawana jest szczepieniom ochronnym nie ma powodów do niepokoju.