USG ciąży i wyliczenie daty zapłodnienia

witam mam pytanie 21.08.2013 mialam ostatnią miesiączkę. 11.10.2013 r. poszłam na wizytę do ginekologa i okazało się że jestem w ciązy wg.usg był to 7-8 tydz. ginekolog po wyliczeniu pow.,że do zapłodnienia doszło w sierpniu. czy tak było naprawdę?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, USG wykonywane przed 10 tygodniem ciąży jest uznawane za najdokładniejsze narzędzie używane do ustalenia wieku ciążowego.Proszę wierzyć ginekologowi. Pozdrawiam.