USG genetyczne w ciąży

Witam, jestem w ciąży i zaczęłam się trochę martwić. 12.09 miałam wykonywane usg genetyczne, gdzie crl = 4,84 cm(11t4d), kolejne usg wykonane było 16.09 crl=6,2 cm(12t4d) ostatnie było wykonane dziś 20.09 crl=7,6(13t5d) Czy nie jest to zbyt szybki rozwój ? Według OM powinnam być w12t5d Usg było wykonywane na tym samym sprzęcie

Lek. Tomasz Budlewski

każde dziecko rozwija się indywidalnie, a czy jest jeszzcze cos co Panią niepokoi?