USG i widoczny pęcherzyk owulacyjny

Dnia 20.12.2016 miałam ostatnia miesiaczke. 2.01.2017 podczas wizyty na USG był widoczny pęcherzyk owulacyjny. Tego samego dnia wieczorem pękł.poczułam ukłucie i wydzieline plodna. Dnia 8.01 na USG widoczne ciałko żółte owulacyjne zatoka Douglasa wolna. W miedzy czasie wspolzylam z mężem bez zabezpieczenia. W tej chwili 4 dni spóźnia się miesiaczka testy ciazowe negatywne. Dodatkowo 5 dni przed terminem miesiączki kilka kropel krwi na bieliźnie i dzień przed wyciek płynu z sutka.co to?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli do tej pory miesiączki były regularne, może to byc ciąża, tylko jeszcze za wcześnie aby można było ją potwierdzić testem ciążowym. Sugeruję za kilka dni powtórzyć test oraz wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam