USG jajników a dziewictwo
Witam . Chciałam zapytać , czy na zwykłym badaniu ush jajników u ginekologa widać , czy jestem dziewicą czy nie ?

KOBIETA ponad rok temu
Witam serdecznie. W zwykłym, przezbrzusznym badaniu usg nie można wykryć cech świadczących o tym czy jest lub nie Pani dziewicą.