USG jamy brzusznej 21-letniej osoby do analizy

Witam. Mam pytanie co może oznaczać w badaniu USG jamy brzusznej, że śledziona jest wielkości granicznej do 12 cm o niejednorodnej echogeniczności bez zmian ogniskowych? Z góry dziękuję za odpowiedź

Witam,
Tego typu wynik - może być związany z wieloma stanami chorobowymi lub być obrazem prawidłowym - zależy od wyniku badania krwi, badań dodatkowych oraz objawów klinicznych - proszę zgłosić się z wynikiem do lekarza POZ.