USG jamy brzusznej 21-letniej osoby do analizy
Witam. Mam pytanie co może oznaczać w badaniu USG jamy brzusznej, że śledziona jest wielkości granicznej do 12 cm o niejednorodnej echogeniczności bez zmian ogniskowych? Z góry dziękuję za odpowiedź

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Tomografia komputerowa 3D
Tomografia to badanie, które może posłużyć wykryciu schorzeń neurologicznych lub laryngologicznych. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat tomografii komputerowej w trójwymiarze.
Witam,
Tego typu wynik - może być związany z wieloma stanami chorobowymi lub być obrazem prawidłowym - zależy od wyniku badania krwi, badań dodatkowych oraz objawów klinicznych - proszę zgłosić się z wynikiem do lekarza POZ.