USG nerek u 32-latki
Proszę o interpretację wyniku usg. Nerki wielkości prawidłowej, grubość miąższu w normie, bez zastoju w układach zbiorczych, z przerwaniem ciągłości echa zatok, w nerkach i w nadnerczach zmian nie zobrazowano.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania jest prawidłowy. Niemniej jednak należy udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.