Usg piersi i torbiel w prawej piersi

Chciałabym zapytać co to oznacza? Byłam na USG i wyszło mi takie coś: w prawej piersi na godzinie 6 przy ścianie klatki piersiowej gładko-okonturowane hypoechogenne ognisko 4x 5 mm które nie poddaje się uciskowi obejrzeniu zmiany łagodnej. Na godzinie 6 drobna torbielka 2,5x 4 mm. Zmian podejrzanych, ogniskowych nie stwierdza się. Przewody wyprowadzające nieposzerzone. Pachy wolne. Mam 18 lat. Na badaniu byłam dzisiaj i mam obecnie miesiączkę.

Dzień dobry!

Wynik oznacza, że wszystko jest w porządku. Lekarz nie stwierdził zmian podejrzanych o raka. Proszę jeszcze zerknąć na wynik i sprawdzić, bo odnoszę wrażenie, że po wyrazie uciskowi … coś było jeszcze napisane. Być może jest to istotna informacja.

Z poważaniem