USG stawu łokciowego a opaska elastyczna

Czy zalca się stosowanie opaski elestycznej przy urazie stawu łokciowego ? USG : znacznego stopnia zmiany przerostowe błony maziowej kaletki wyrostka łokciowego z nagromadzeniem wysięku w jej świetle; pojedyńcze naczynia w pogrubionej błonie maziowej (dopler mocy) świadczą o małej aktywności procesów zapalnych; nadżerka na powierzchni nadkłykcia bocznego w obebie przyczepu wspólnego mm. prostowników oraz pogrubienie tego przyczepu-cechy zmian przeciążeniowych.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, oprócz USG stawu trzeba wykonać badanie i ocenę stawu. Proszę o wizytę u ortopedy, który zaleci najlepsze leczenie dla Pana. Pozdrawiam