USG tarczycy 42-latki
witam! robilam sobie usg tarczycy gdzie w czesci prawego plata widoczna jest lita hypoechenna wielkosci13x10 mm zwyrodniala torbielowato przestrzen plynowa wielkosci 8x6x6 mm tarczyca prawidlowa. co to oznacza i jak to jest eczone. dziekuke za odp

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Witam, niezbędna jest dalsza diagnostyka - wskazana biopsja tarczycy. Po wyniku histopatologicznym i ocenie typu zmiany będzie można ustalić dalsze leczenie.