Prośba o interpretację USG tarczycy u 32-latki
Proszę o interpretację USG Tarczycy. PP 27x28x42mm z widocznym ogniskiem lito - torbielowatym( 22x17mm), PL 20x22x51mm, cieść 4 mm.Przytarczyc nieuwidoczniono.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Tarczyca jest powiększona. Zmiana może być do oceny przez biopsję w zależności od wywiadu i innych cech ryzyka złośliwości. Sugeruje wizytę u endokrynologa.
Pozdrawiam.