Interpretacja wyniku USG tarczycy przy prawidłowych wynikach TSH

proszę o interpretacje usg tarczycy, tsh,ft4 w normie. wymiary płatów tarczycy PP 13x14x45 mm,LP 10x15x39 cieśń 1 mm. normoechogeniczny, o jednorodnym wzorcu odbić . W prawym płacie hypoechogeniczna,lita zmiana wlk. 9x7mm, w lewym płacie 9x5 mm(, powiększonych węzłów chłopnnych nie ma. ? Pół roku temu był tylko jeden większy guzek, tego mniejszego jeszcze wtedy nie bylo.Czy jest powód do biopsji

O tym powinien zadecydować prowadzący endokrynolog. Jeśli poprzedni wynik biopsji nie przedstawiał zmian podejrzanych o złośliwość, obecna nowa zmiana jest tak mała, wyniki badań hormonalnych są w normie to myślę, że wystarczająca powinna być obserwacja. Jednak bezpośrednio o tym musi zadecydować endokrynolog prowadzący.