Ustalenie dni niepłodnych przy okresie co 29 dni

Dzień dobry. Jeśli okres mam co 29 dni to kiedy mam dni nie płodne ? A takie ważniejsze pytanie które mnie interesuje to: czy przed okresem są dni nie płodne ? Jeśli tak to ile dni przed ? Bo na każdej stronce w internecie pisze inaczej i sama już nie wiem :(

Aleksander Ropielewski

Prawda jest taka, że u każdej kobiety będzie to inna ilość dni i ustalenie tego wymaga przynajmniej rocznego oceniania i porównywania śluzu i temperatury w pochwie, dlatego nie mogę powiedzieć ze 100% pewnością, że w Pani wypadku jest to 5 lub 4 dni. Jedyne wyjście mogące dać bardzo dużą dozę prawdopodobieństwa odnośnie ustalenia dni bezpłodnych to regularne i długotrwałe wykonywanie oceny śluzu i pomiaru temperatury w pochwie.