Ustalenie dni płodnych a planowanie ciąży

Witam moje cykle trwają 31 dni w 13 dniu byłam na usg i okazało się,że nic na razie tam nie ma a staramy się o dziecko.Moje płodne dni zaczęły sie 15 dnia cyklu czy jest możliwe ,ze jeszcze po po prostu było za wcześnie czy to będzie cykle bezowulacyjny?Od 13 tez zaczęłam robić testy owu i 16 pojawiła sie 2 kreska różowa ale nie jest ciemniejsza niż kontrolna.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie mogło być nieco jeszcze za wcześnie. Tak naprawdę może być to także cykl bezowulacyjny. Sugeruję stałe monitorowanie owulacji poprzez USG lub testy owulacyjne.