Usunięcie cysty a żółta wydzielina

Witam usunołem cyste pilionidalna która hodowalem kilka lat. rana fajnie szybko sie zagojila , byla zszyta , cos tam delikatnie jeszcze ropieje albo nie wiem co to jakas substancja zolta z pod szwow. zadnych przetok czy dziureczek niema rana czysta i zagojona ale jak wloze wazcik miedzy rane to na koniec dnia sa sladowe ilosci zoltego nalotu na pol wacika malego. ale to bylo od kilku dni a teraz ni z gruchy nagle pojawily sie bole w okolicach rany co jest grane nawrót po 14dniach od operacji?

Na pewno nie jest to nawrót. Ból może jeszcze być spowodowany mocno zaciągniętymi szwami pooperacyjnymi. Trzeba w tej sytuacji skonsultować się z chirurgiem prowadzącym.