Wycinanie torbieli włosowatej

Witam 1.5mc temu mialem wycinana torbiel wlosowata nie byla duza , rana zaszyta na kilka szwow dlugo sie goila i w zasadzie dalej sie goji czy po takim czasie ma prawo dalej cos tam sie wydzielac ? dodam ze nie jest to regularny wysiek raz niema nic przez 2 -3 dni potem cos sie pojawi zeby znow zniknac na 2-3dni dzis znow troche sie pojawilo sa to sladowe ilosci ale jednak na waciku zostaja

Aby odpowiedzieć czy doszło do całkowitego zakończenia gojenia rany musi upłynąć okres około 2-3 miesięcy. Jeśli po 3 miesiącach nadal będzie pojawiał się jakiś wyciek z blizny być może konieczny okaże się ponowny zabieg. O wszystkim powinien decydować chirurg prowadzący.