Usunięcie ginekomastii a rana

Witam. Miesiąc po usunięciu ginekomastii sam gruczoł. Mam otwarte rany bo wycieka płyn i nie chce się rana zamknąć. Co teraz? Lekarz mówi że trzeba czasu. Powinien się zrobić strup jakiś Indie połączyć a tutaj nic

Trudno mi zalecać jakiekolwiek postępowanie bez bezpośredniego zbadania rany. Skoro chirurg zalecił oczekiwanie i rana powoli się zagoi jak on mówi to proszę postępować według jego wskazówek.