Rany po usunięciu wyrostka sposobem laparoskopowym

Witam, ok 3 tygodnie temu miałam usuwany wyrostek sposobem laparoskopowym. Po tygodniu usunięto szwy. Wszystkie rany goiły się prawidłowo do wczoraj gdy z rany przy pępku z miejsca jednego z trzech szwów wypłynęła ropa następnie do dziś sączy się żółtawy przeźroczysty płyn z małą ilością krwi. Dostrzegłam teraz kawałek szwu, usunęłam go a ranę przemywam Octenisept'em. Czy konieczne jest natychmiastowe pójście do lekarza czy poczekać parę dni? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jeśli usunęła Pani szew w całości to na pewno nie ma potrzeby kontroli w poradni chirurgicznej. Zapewne w przeciągu 3-4 dni wszystko się unormuje i rana zagoi. Jeśli do tego nie dojdzie wtedy można skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem.