Usunięcie jajnika a poziom progesteronu
Witam jestem po operacji usunięcia jednego jajnika i jajowodu w październiku i na badaniu usg które było dwa tyg temu w 20 dc lekarz nie był pewien czy na tym jednym jajniku coś sie znów dzieje czy jest to dość duże ciałko żółte i zlecił badanie progesteronu które zrobiłam w 22 dc,i wynik jest 31.9.czy oznacza ze jest w normie czy za wysoki? Dziękuje i pozdrawiam

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Po pierwsze nie podała Pani jednostki, a poza tym normy różnią się w różnych laboratoriach. norma w 22dc przyjmując wynik w ng/ml to okoo do 20.