Czy podany poziom progesteronu u 6-letniej dziewczynki mieści się w normach?

17OH progesteron u dziecka Dzień dobry. Proszę o pomoc w określeniu czy podany wynik badania u 6-letniej dziewczynki mieści się w normach ? Niestety na wynikach nie podano norm dla dziecka. 17 OH Progesetron wynik 53,6 ng/dL ( proszę zwrócić uwagę na Jm gdyż znalazłam w sieci ale normy podane w innych jednostkach a mnie potrzebna jest informacja o ww ). Z góry dziękuję. Monika

Lek. Tomasz Budlewski

A czy jest podana norma na wyniku ? Być może ona odnosi się do wieku dziecka , a jakieobjawy? Wskazana wizyta u endokrynologa