Usunięcie niedowidzenia u dziecka

witam szukam porady moja 5 letnia corka choruje na niedowidzenie czy jest mozliwosc usuniecia wady laserem

Witam.nie.zabieg laserowy usunie wadę można to zrobić po 21 roku życia natomiast na leczenie niedowidzenia trzeba się wziąć natychmiast.należy zasłaniać lepsze oko na 6 godzin dziennie codziennie drugie oko to gorsze ma być skorygowaNe okulami.kontrola ostrości wzroku co miesiąc. Dodatkowo ćwiczenia pleoptyczne. Pozdrawiam serdecznie