Usunięcie spirali wewnątrzmacicznej a założenie kolejnej

mam 53 lata usunęłam zwykła spirale i chciałam załozyc kolejna bo miesiączkuję ale lekarz stwierdził ze już mi spirali nie założy i mam przyjść na kontrole za miesiąc bo mam endometrium 9,4 po okresie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu i postępować wg jego zaleceń! Konieczna jest diagnostyka pogrubionego endometrium.