Usuwanie kaszaków ze skóry głowy

Mam jeszcze dwa kaszaki na głowie to już są malutkie wyczowalna jako mała kulka na głowie .Wyczowalna bo tego nie widać w ogóle Mam pytanie ile czasu potrzeba by było je widać spod włosów? ?????????

Witam. Wzrost kaszaka to bardzo indywidualna sprawa. Przy usuwaniu bardzo małej tego typu zmiany, to jedyny problem, że po znieczuleniu "znika" = przestaje być widoczny, ale jeśli jest "macalny" to warto usunąć zanim nadmiernie urośnie.