Pytanie o usunięcie kaszaków na głowie

Na czym dokładnie polega usunięcie kaszakow na głowie Zajmuje się tym hirurg to wiem jak wygląda sam zabieg czy dają znieczulenie czy trzeba wcześniej zgolic włosy wokół tego miejsca? ???

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym , nt. ogolenia włosów proszę rozmawiać z przyszłym operatorem , ponieważ to od niego i wielkości kaszaka zależy czy trzeba golić czy tylko podstrzyc włosy , zż