Usuwanie lakieru hybrydowego z paznokci akrylowych

Jak usunąć lakier hybrydowy z akrylowych paznokci, tak żeby mogły jeszcze trochę posłużyć?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Najlepszym sposobem, by usunąć lakier hybrydowy z akrylowych paznokci jest jego spiłowanie. O szczegółach proszę porozmawiać z kosmetyczką, która zajmuje się pielęgnacją paznokci.

Dzień dobry, można go delikatnie spiłować i wygładzić powierzchnie paznokci polerką lub udać się do kosmetyczki, która usunie hybrydę frezarką.

Pozdrawiam