Usuwanie laserem brodawki wirusowej

witam mam pytanie odnosnie wypalaniu laserem brodawki wirusowej na stopie jest ona dosyc duza. moje pytanie brzmi czy po takim wypalaniu chodzi sie normalnie do pracy. jestem z zawodu cukiernikiem i pracuje w nocy. za odpowiedz dziekuje. karolina

Witam. Jeżeli brodawka jest duża jej usunięcie może powodować okresowy dyskomfort i ból stopy - są to zazwyczaj dolegliwości krótkotrwale 1-2-dniowe nie uniemożliwiające normalnego funkcjonowania.