Możliwość zlikwidowania astygmatyzmu laserem

witam,chcialabym sie dowiedziec czy to duza wada wzroku jaka mam.podaje soczewki:OKO PRAWE 1,50,zylinder -0,25 i oko lewe 2,75 i zylinder -2,5.moje pytanie jest czy moge laserem zlikwidowac astygmatyzm czy zostawic tak jak jest,dziekuje justyna.

Piotr Pilarski

Wada nie jest duża. Aby dowiedzieć się czy można leczyć laserowo sugeruję prywatną wizytę w klinice zajmującej się takim leczeniem.

Pozdrawiam.