Usuwanie polipa woreczka żółciowego
Witam,mam 52lata,dwa lata temu wykryto u mnie polipa na woreczku żółciowym ok 8mm.Co pół roku miałam robione kontrolne USG .Ostatnie badanie,we wrześniu wykazało że nic się nie zmieniło.Chirurg z którym to konsultowałam zlecił wycięcie pęcherzyka w tym roku .Zaskoczyło mnie tempo i umówiłam się na początek stycznia.Teraz się martwię czy za długo nie zwlekam oraz czy taki polip może tak szybko zrakowieć ,czy też spokojnie poczekać i się nie martwić?

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Leczenie niedokrwienia kończyn dolnych
Niedokrwienie kończyn dolnych to problem, z którym często spotykają się chirurdzy naczyniowi. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jakie są sposoby leczenia tej dolegliwości.
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani - polip pęcherzyka może w każdej chwili być zmianą nowotworową. Swoim Pacjentom doradzam jak najszybsze usunięcie - decyzja zależna jest od Pani
Pozdrawiam serdecznie, W.K.