Usuwanie polipów zatok czołowo-nosowych a stan wątroby i cukrzyca

Jak raz na zawsze można pozbyć się polipów w zatokach czołowo-nosowych przy nieprawidłowo działającej wątrobie,początkach cukrzycy po zawale?Leczono mnie kilka lat lekami wziewnymi,jak juz bol głowy był nie do wytrzymania i krew zaczęła iść nosem usunięto je mechanicznie w znieczuleniu miejscowym. Co zrobić by funkcjonowała prawidłowo wątrobą po wieloletnim leczeniu lekami wziewnymi ze sterydami włacznie,ustały bóle żołądka po zażyciu bardzo dużej ilości leków przeciwbólowych typu paracetamol?

Proszę też pamiętać
Około 90% wszystkich chorych na cukrzycę choruje również na polineuropatię cukrzycową.
Polineuropatią nazywamy uszkodzenie nerwów obwodowych.
Polineuropatia może przebiegać skrycie i ujawniać się w różnie długim okresie od momentu rozpoznania cukrzycy.

Najczęściej pierwszym i głównym objawem jest ostry, piekący i przeszywający ból zlokalizowany jako „ skarpetki”.
Bólom towarzyszy mrowienie i drętwienie kończyn, uczucie ich oziębienia, często przeczulica skóry kiedy to lekki dotyk powoduje ból.
Po pewnym czasie pojawiają się zaburzenia czucia w kończynach.
Objawy nasilają się nocą.

Diagnostyką i leczeniem zajmują się niektórzy neurolodzy. Proszę pamiętać o kontroli