Usuwanie włókniaków z okolic szyi

Witam, w dniu dzisiejszym miałem usuwane dwa włókniaki z okolic szyi. Lekarz dermatolog określił ten zabieg łyżeczkowaniem. Po powrocie i obmyciu niewielkiej rany zauważyłem że jeden włókniak nie został do końca usunięty i jego część wciąż odstaje od szyi. Czy mogę oderwać ten niewielki fragment? Czy nie spowoduje to odrośnięcia włókniaka?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponowałabym jednak udać się do lekarza, który wykonywał zabieg.
Pozdrawiam