Uszkodzenia przy masażu bańką chińską

Witam, ostatnio bardzo popularne stały się masaże bańką chińską, chciałabym zastosować je na brzuch, jednak w internecie przeczytałam różne opinie - jedni mówią że można masować tą część ciała a inni straszą że można uszkodzić narządy wewnętrzne..jaka jest prawda? z góry dziękuję za odpowiedź

Jeżeli ten zabieg jest wykonywany przez osobę doświadczoną, najlepiej fizjoterapeutę, który zna anatomię człowieka, to nie powinno być najmniejszego kłopotu z wykonaniem procedury prawidłowo, bez powikłań.