Uszkodzenie naczynek krwionośnych w stopie

Mam uszkodzone lub pęknięte małe naczynka krwionośne w stopie przez to, że miałam skurcz, skóra wokół jest lekko spuchnięta i lekko zaczerwieniona. Chciałabym się dowiedzieć jakim lekiem, żelem lub maścią mogę to wyleczyć, zlikwidować.Proszę o podanie nazwy leku najlepiej takiego, który jest bez recepty.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedziec. Prosze koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępwoanie.