Uszkodzenie nerwów a bolesność głowy 38-letniego mężczyzny

Mężczyzna , 38 lat , Rzeszów witam.od 1,5 miesiaca boli mnie głowa gól chodzi od tyłu lewa strona koło szyi na góre głowy i do czoła w nocy spie ale rano jak sie obudze już czuje lekki ból.stało sie to po umyciu głowy zimna woda byłem spocony bo miałe przeziebienie i jak umyłem spocona głowe ból głóowy pojawił sie po południu i tak trwa do dzis jest mniejszy jak był ale jest.mam pytanie byłem u lekarza rodzinnego i on powiedział ze doszło do uszkodzenia czesciowego nerwów dał mi witaminy i jakis

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Przyczyną bólu głowy może być występowanie neuralgii. Proszę zastosować się do zaleceń lekarza rodzinnego. Gdyby dolegliwości nie ustępowały, wskazana jest ponowna konsultacja lekarska. Pozdrawiam.