Utrata ciąży w 20 tygodniu

Wiatm, straciłam ciążę w 20 tygodniu. Może zacznę od początku: od samego początku ciąży plamiłam. Moja pani doktor zabroniła mi współżyć, ale chodzić mogłam. W 6 tyg dostałam krwotok trwał ok 11 dni ( w tym w 8 dniu krwawienia wyleciał wielki skrzep) ale wszystko mineło.Ciągl miałam parcie w dół brzucha. W II tryme pani dr powiedziała że zagrożenie minęło i mogę współżyć i chodzić do pracy po którymś kochaniu się za 3 godziny zaczęły mi odchodzić wody. Co mogło to spowodować?Czy to mógł być sex?

Witam! Trudno powiedzieć, co było bezpośrednią przyczyną poronienia. W Pani przypadku ciąża była zagrożona od samego początku, wydaje się więc że to nie współżycie było przyczyną jej utraty. Myślę że warto przeprowadzić dokładne badanie ginekologiczne, które pomoże określić przyczynę utraty ciąży.