Utrata erekcji podczas stosunku z dziewczyną

Witam, od 2 lat współżyje z dziewczyną, lecz nigdy nie były to stosunki dłuższe niż kilka minut, za drugim razem jest dłużej, niestety czasami w trakcie trace wzwód. Rok temu miałem robione badania na hormony i wszystko było w normie. Boje się ze to siedzi w glowie, czasem odnosze takie wrazenie... jak o tym pomysle to zaraz dochodze... Wzwod kiedys tez mialem wiekszy... Lekow zadnych nie biore.. Kiedys mialem inny tryb zycia lecz po problemach z sercem mi sie zmienil... powoli wracam do formy.

Dzień dobry!

Przyczyny trudności mogą mieć zarówno charakter somatyczny (np. w związku z "problemami z sercem"), jak i psychologiczny. Należy skonsultować się z lekarzem seksuologiem oraz psychologiem seksuologiem. Konieczny jest dłuższy osobisty kontakt, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!