Utrata przytomności a wynik badania EEG

Mam 25 lat - dwa tygodnie temu straciłam przytomność (po raz pierwszy w życiu), trafiłam do szpitala z podejrzeniem padaczki, na miejscu zrobili mi MRI z kontrastem i EEG (wszystkie wyniki w normie). W międzyczasie zdiagnozowali u mnie hiperprolaktynemię (prolaktyna-1271,00 mlU/l,). Czy moja utrata przytomności może być jakoś powiązana z problemami hormonalnymi? Dodam, że od tego zdarzenia zaczęła bardzo boleć mnie głowa. Jakie badania powinnam jeszcze zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Konieczna pełna konsultacja z wynikami badań MRI ; konsultacja Neurologiczna i Endokrynologiczna
Pełny wywiad, Jakie leki dotad, jak miesiączki, czy był mlekotok z piersi itd

Do interpretacji klinicznej,
Sam opis to za mało Ważny PACJENT i objawy. .

Pozdrawiam